Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрій лимоннокислий

Компанія Віанокс - один із лідерів на ринку харчових інгрідієнтів України,  пропонує високоякісний і ефективний  лимоннокислий натрій ( цитрат натрію, цитрат трьохзаміщений, цитрат Na, Sodium citrates, E331)  для харчових виробництв і зокрема виробництва м'ясних консервів.

Даний продукт може використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві харчових продуктів і служить відмінною альтернативою фосфатам і їх комплексам. Використання  цитрата натрія в значній мірі дозволяє отримати продукт з поліпшеними емульгуючими і реологічними властивостями. Цитрати знайшли широке застосування в харчовій промисловості  завдяки тому, що в них відсутні залишки фосфорної кислоти (фосфатази) яка нормується в харчових продуктах.

Цитрат натрія широко використовується, як регулятор кислотності в виробництві хлібобулочної продукції, всіляких начинок, соків, нектарів і солодких напоїв, застосовується у виробництві джемів, кремів, паст і т.д..

Нами розроблений ряд  комплексних  стабілізаційних наповнювачів і емульгуючих сумішей для виробництва  різного асортименту  м'ясопродуктів . Ці препарати засновані  не тільки на цитратах натрію, але і на   каррагенанах, гуарової камеді, камеді тара, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, харчових волокнах,  регуляторах кислотності  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються  в харчовій промисловості , а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються  (внаслідок ефекту синергізму)- виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Особливістю запропонованих нами цитратів є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються, і починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуватості.

Ми поставляємо лимонокислий натрій трьохзаміщений   промисловими партіями  в мішках по 25 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортимента продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page