Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат натрія кислий

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добрерозчинних харчових фосфатів.  Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрія (пірофосфат натрія кислий, пірофосфат натрія двохзамещений, динатрійфосфат, Е450,  Diphosphates sodium). Даний продукт може використовуватися, як активний регулятор кислотності при виробництві кондитерських виробів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е450.

Особливістю запропонованих нами фосфатів є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наш динатрійфосфат  моментально розчиняється, і відповідно починає працювати.

Крім, пірофосфата натрія кислого ми пропонуємо інші види фосфатів: пірофосфат чотирьохзаміщений (лужний), триполіфосфат, гексаметафосфат (поліфосфат), монофосфат, нами розроблений також ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва всіляких видів харчової продукції. Ці препарати окрім фосфатної складової основані на карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановой камеді, кмц (карбоксиметил целюлози),  білках, емульгаторах, харчової і соєвої клітковини, альгінат, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (в наслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Дифосфат натрия  упакований в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовими вкладками  по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

 

 

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page