Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Клітковина Проттект

Компанія Віанокс - одна из лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент харчових волокон (харчові волокна, харчова клітковина, клітковина, целюлоза, пшенична клітковина, бамбукова клітковина, соєва клітковина) для харчової промисловості та хлібобулочної промисловості зокрема. Клітковина здатна збільшити вихід готового виробу, подовжує терміни зберігання, перешкоджає черствіння продукту.

В основному  клітковина  складається із баласних речовин і має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина являється харчовими волокнами і дозволена, як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баласними речовинами, також пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

Вологозвязуюча здатність. Головна функціональна особливість клітковини– її висока водозвязуюча і жирозвязуюча здатність. Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки через поверхню волокон, але і в середині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту.

Додавання вього 2% харчових волокон значно підвищує показник водозвязування в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не піддається ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту

Стабілізація і покращення консистенції (текстури). Завдяки адсорбуючим властивостям волокон значно скорочуються проблеми з розслоєнням харчової емульсії. Ступінь звязування жиру клітчаткою на пряму залежить від довжини волокон (максимум 1:6). На відміну від більшості інших набухаючих і водопоглинаючих засобів, клітчатка нерозчинна в воді і жиру.Це дозволяє досягнути гарного звязування води і одночасно покращує консистенцію.

Емульгуючі дії. В принципі, пшенична клітковина не являється емульгатором, але дослідно було встановлено, що клітковина підтримує дії емульгаторів, а в деяких харчових системах вона може навіть повністю замінити емульгатор.

Асортимент пищевых волокон

Асортимент харчових волокон

Походження харчових волокон

Вологозв»язуюча здатність

Жирозв»язуюча здатніть

Проттект К-30  

пшенична клітковина

1:12

1:5

Проттект К-25  

пшенична клітковина

1:7

1:4

Проттект К-16

пшенична клітковина

1:5

1:3,5

Проттект К-12  

пшенична клітковина

1:4

1:2,5

 

Області застосування рослинних харчових волокон

Хлібобулочні вироби

За рахунок високої Вологозв'язуючої і водоутримуючої здатності збільшується вихід, сповільнюється процес усушки, продовжується термін зберігання готових виробів.

Вноситься в тісто разом з борошном.

Додатково вноситься 6 л води на 1 кг ПВ

Вафлі

Вафельний лист менш ламкий і менш гігроскопічний, готові вафлі ніжніші і хрусткі, зберігають ці властивості більш тривалий час, знижується витрата емульгатора. Знижується кількість зворотних відходів (за рахунок мінімального збільшення в'язкості тіста).

Вноситься при замішуванні тіста спільно з борошном.

Додатково вноситься 6 л води на 1 кг харчових волокон

Пряники, печиво, бісквіти, кекси, еклери

Висока водопоглинаюча здатність ПВ запобігає висиханню, продовжуючи термін зберігання продукту

Вноситься при замішуванні тіста разом  з борошном.

Додатково внести 6 л води на 1 кг ПВ

Харчові волокна беруть собі на озброєння багато виробників продукції лікувально-профілактичного напрямками, з акцентами «ЕКО», «БІО» і т.д.

Залежно від виду і ступеня помелу клітковини вона може бути упакована в багатошарові паперові мішки по 10, 15 або 20 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємся всі інгредіенти для наших стабілізаційних систем закуповувати  беспосередньо на заводах-виробниках, тож наші ціни цілком демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вам підійде!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page