Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Харчові волокна

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент харчових волокон (харчові волокна, харчова клітковина, клітковина, целюлоза, пшенична клітковина, бамбукова клітковина, соєва клітковина) для харчової промисловості та хлібобулочної промисловості зокрема.

Клітковина здатна збільшити вихід готового виробу, подовжує терміни зберігання, перешкоджає черствіння продукту.

В основному клітковина  складається з баластних речовин і має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

Вологозвязуюча  здатність. Головна функціональна особливість клітковини – її висока вологозв'язуючий і жирозвязуюча здатність. Так як волокна клетковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту.

Додавання всього 2% харчових волокон значно підвищує показник водозвязування в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не береться ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

Стабілізація і покращення консистенції (текстури). Завдяки абсорбуючим властивостям волокна  значно скорочуються проблеми з розшаруванням харчових емульсій. Ступінь зв'язування жиру клітчаткою на пряму залежить від довжини волокон (максимум 1: 6). На відміну від більшості інших набухають і водопоглинаючої засобів, клітковина нерозчинна в воді і жирі. Це дозволяє досягти гарного зв'язування води при одночасному поліпшенні консистенції.

Емульгуючі дії. В принципі, пшенична клітковина не являється емульгатором, але було дослідно встановлено, що клітковина підтримує дії емульгаторів, а в деяких харчових системах вона може навіть повністю замінити емульгатор.

Асортимент харчових волокон

Асортимент харчових волокон

Походження

харчових волокон

Вологозвязуюча здатність

Жирозвязуюча здатність

Проттект К-30  

пшенична клітковина

1:12

1:5

Проттект К-25  

пшенична клітковина

1:7

1:4

Проттект К-16

пшенична клітковина

1:5

1:3,5

Проттект К-12  

пшенична клітковина

1:4

1:2,5

 

 

 

Область застосування харчових волокон.

Хлібобулочні вироби

За рахунок високої вологозвязуючої і водоутримуючої здатності збільшується вихід, сповільнюється процес усушки, продовжується термін зберігання готових виробів.

Вноситься в тісто разом з борошном.

Додатково внести 6 л води на 1 кг ПВ

 Вафлі.

Вафельний лист менш ламкий і менш гігроскопічний, готові вафлі ніжніші і хрусткі, зберігають ці властивості більш тривалий час, знижується витрата емульгатора. Знижується кількість зворотних відходів (за рахунок мінімального збільшення в'язкості тіста). Збільшується вихід листа.

Вноситься при замішуванні тіста спільно з борошном.

Додатково внести 6 л води на 1 кг харчових волокон

Пряники, печиво, бісквіти, кекси, еклери.

Висока водопоглотительной здатність ПВ охороняє продукт від висихання, продовжуючи терміни зберігання, збільшує вихід готового продукту.

Вноситься при замішуванні тіста спільно з борошном.

Додатково внести 6 л води на 1 кг ПВ

Харчові волокна беруть собі на озброєння багато виробників продукції лікувально-профілактичного напрямками, з акцентами «ЕКО», «БІО» і т.д. 

Залежно від виду і ступеня помелу клітковина вона може бути упакована в багатошарові паперові мішки по 10, 15, 20 або 25 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

 

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page