Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Камідь ріжкового дерева

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує ефективний згущувач для м’ясних, молочних, масложирових, кондитерських  і інших видів харчових виробництв -  камедь ріжкового дерева (Locust carab bean gum, Е410, кораб, ріжок, камідь ріжка). Цей компонент вже дуже довгий час використовується в харчовій промисловості, як активний загущувач систем.

1.Походженняісце зростання, зовнішній опис).

Камідь ріжкового дерева, вирощують на півдні  Марокко і  в Чілі. Муку із  бобів ріжкового дерева - Е 410 отримують, використовуючи плоди дерева Ceratonia siliqua L.

2.Будова (формула, хімічні і фізичні властивості).

Полісахаридна структура кароба (камеді ріжкового дерева) утворена із довгих лінійних ланцюгів, що складаються із молекул D-манози з боковим ланцюгом D-галактози. Розприділення бокових ланцюгів галактози не упорядковані. Співвідношення манози і галактози  в молекулі кораба - 4:1.

 Камідь ріжка розчинна в гарячій воді  і найбільшої в’язкості такий розчин досягає при температурах більше 80˚С. При концентрації 2-3 % утворюється густа пастоподібна маса, але не гель.

3.Виробництво.

Ріжкове дерево  отримують простим подрібненням ендосперми насіння, не піддаючи абсолютно ніякій модифікації. Тільки на відміну від  гуарової камеді, більш жорстку оболонку насіння ріжкового дерева  розм’якшують сірчаною кислотою.

4.Застосування.

Харчовим системам  камідь ріжкового дерева надає кремоподібну структуру, проте, як і  гуарова камідь, вона чутлива до кислотного середовища. В  "холодних" технологічних процесах проблем зазвичай не виникає, проте при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. Також, як і  гуарова камідь при використання в комбінації з  іншими камедями, зокрема, з ксантановою, камедью тари, а також з карагенаном, камідь ріжкового  дерева появляється  синергетичний ефект.

Камідь ріжкового  дерева  упакована в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками  по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page