Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е575

Компанія Віанокс пропонує регулятор кислотності - ГДЛ (глюконо-дельта лактон, лактон глюконової кислоти, Е575)- добре рочинний продукт, який застосовується в м᾿ясній, молочній, рибній та інших галузях харчової промисловості.

Глюконо-дельта-лактон (ГДЛ) - білий, майже без запаху кристалічний порошок із злегка солодкувато-кислуватим  смаком, добре розчинним у воді.

Для підвищення інтенсивності і стабільності кольору регулюванні смакових якостей, регулюванні рН харчових виробів рекомендуємо застосовувати глюконо-дельта-лактон. Як регулятор смаку (надає певну гостринку - кислинку) і  як регулятор кислотності  його застосовують в харчовій промисловості.

В розчинах ГДЛ гідролізується в глюконову кислоту, поступово знижує рН системи. При встановленні рівновоги з лактона, який має слабкокислу реакцію, виникає глюконова кислота з кислим смаком та низьким показником рН.

Понижений рН встановлюється в межах від 40 до 60 хвилин і більше, в залежності від концентрації ГДЛ і температури. При температурі 25°С рівновага встановлюється через 3 год, при 40°С - через 1 год.

Дозування в харчових продуктах коливається від 0,15 до 2% глюконодельта лактона  від маси готового продукта.

Крім глюконо-дельта лактона, нами розроблений ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва харчових продуктів. Ці препарати на основі карагинанів, гуарової камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), білків, емульгаторів, пшеничної та соєвої клітковини, альгинатів, цитратів, фосфатів  та інших компонентів. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (в наслідок ефекту синергізму), виходить гарний виробничий та економічний ефект!

Ми реалізуємо  ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  в мішках з поліпропіленовим вкладками по 25кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page