Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е451

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів!

 Пропонуємо Вашій увазі ТРИПОЛІФОСФАТ НАТРІЯ (Е451, sodium triphosphate) - один з самих популярних по використанню фосфатів в харчовій промисловості!!!

Перевага продукта: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції і сухих сумішей), відмінна розчинність.

Особливістю фосфатів (триполіфосфату натрію) які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфати миттєво розчиняються і відповідно починать працювати. Вони не злежуються, не комкуються, що дозволяє їх використовувати підприємствам усіх напрямків харчових виробництв! Цей продукт давно довів свою ефективність у виробництві м᾿ясопродуктів, молочних продуктів, кондитерському виробництві і у виробництві солодких напоїв.

Більш ефективно  використовують триполіфосфат натрія в комплексній суміші разом з  іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитись на нашому сайті, або зателефонувавши нам, і наші специалісти із задоволенням Вас проконсультують).

Ми реалізуємо триполіфосфат натрія у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page