Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е450

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів, зокрема ефективний регулятор кислотності - пірофосфат натрія (Е450, Diphosphates, пірофосфат).

Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності у виробництві м᾿ясопродуктів, молочних продуктів, як розпушувач у виробництві кондитерських виробів та інших видах харчової промисловості.

Продукт дрібнодисперсний, не злежується, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс Е450.

У деяких сферах харчової промисловості в чистому вигляді пірофосфат натрію використовувати недоцільно, саме тому рекомендують використовувати  фосфатні суміші на їх основі. Особливістю фосфатних сумішей , які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфатні суміші миттєво розчиняються і відповідно починать працювати.

Ми реалізуємо пірофосфат натрія у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page