Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е417

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісну і високов᾿язку камедь дерева тара (tara gum, Е417). Камедь дає кремоподібну і щільну структуру золя.

Камедь тари розчинна у холодній воді, а найбільшої в᾿язкості такий розчин досягає  при температурі вище 70˚С. При концентрації 2-3 % утворюється густа пастоподібна маса. 

Харчовим системам камедь тара надає кремоподібну структуру. Проте,як і гуарова камедь, камедь плодів рожкового дерева  вона чутлива до кислотності середовища. У "холодних" технологічних процесах проблем, зазвичай, не виникає, проте при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. При використанні в комбінації с  іншими камедями (зокрема, з ксантановою, гуаровою, камеддю рожкового дерева, а також з карагенанами) прояв­ляє синергетичний ефект.

У харчовій промисловості тара застосовуєтьс,я в основному, в якості загусника у виробництві сирів, морозива, йогуртів, наповнювачів, майонезів, кетчупів, фруктових напоїв, кондитерських і м᾿ясних виробів.

Ми реалізуємо камедь дерева тара у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page