Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е412

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високов᾿язкий, добре розчинний ,ефективний харчовий загусник -  гуарову камедь (Е412, Guar Gum). В нашому асортименті є гуарова камедь з в᾿язкістю 1%-го розчину мінімум 5000сps и 6000cps

Гуарова камедь – це полісахарид, який набухає у холодній воді, проте нагрівання розчину  гуарової камеді скорочує час для отримання повної сили в᾿язкості. Досягнена в᾿язкість залежить від температури, часу, концентрації, рН, швидкості перемішування та розміру частин порошку. У холодній воді максимальна в᾿язкість може бути досягнута через 1- 4 години.

  1. Походження

Смола міститься в ендоспермі зерна стручкової однолітньої рослини двох типів, які виробляють в Індії. Його вирощують протягом багатьох століть і використовують у харчуванні людини. Боби – близько15 см довжиною, містить від 6 до 9 насінин діаметром 2-3 мм. Насіння містить до 70% камеді (вищий полісахарид – галактоманан).

  1. Будова

Гуарова камедь – це вуглеводневий полімер. Гуар - полісахарид з групи галактомананів, в якій від основного ланцюга, що складається з ланок манози, відходять бокові ланки галактози. Причому, на одну ланку галактози приходиться дві ланки манози.

Гуар (Е412), який використовують у харчовій промисловості містить (у відсотковому співвідношенні) полісахарида – 85,0; протеїна – 3,7; сирої клітковини – 1,5; золи– 0,6; вологи – 5-8. Гуар має нейтральний смак і запах, розчиняється у холодній воді, утворює в᾿язкий розчин рН 2,5 – 7,0.

3. Виробництво

 Камедь гуара або просто гуар отримують простим помолом насіння рослини Cyamopsis tetragonoloba L. Ендосперму відділяють в процесі подрібнення, просівають і розмелюють в дрібний порошок. Завдяки багатостадійному процесу очистки, отримують гуар F21 гатунку тонкого помолу, більш високої в᾿язкості, і з збільшеним вмістом фракції галактоманана.

4. Застосування

 Гуар добре поєднується з більшістю компонентів, забезпечує продукту довгу слизову текстуру. Здатність розвивати в᾿язкість у холодній воді і  демократична вартість  в порівнянні з іншими камедями забезпечила гуару найбільшу популярність. Разом з тим, можливість ефективного застосування гуара як індивідуального загусника обмежена у зв᾿язку з його чутливістю до високих температур і кислотності середовища. Нагрівання системи, в якій міститься тільки гуар як загусник, протягом деякого часу при температурі вище 100°С приводить до незворотньої втрати її в᾿язкості. По кислотності оптимальній для системи, в якій міститься тільки гуар є  значення рН рівне 4.

Нами розроблено ряд сумішей, серед яких є компоненти гуарова камедь, камедь тари, камедь рожкового дерева, ксантанова камедь, різні карагинани та інші компоненти.

 Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page