Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е410

Пропонуємо Вашій увазі ефективний загусник для м᾿ясних ,  молочних, олієжирових, кондитерських та інших видів харчових виробництв - Е410 (камедь рожкового дерева)

Камедь рожкового дерева

  1. Походження

Рожкове дерево вирощують на півдні Марокко і  в Чілі. Борошно із бобів рожкового дерева - Е410 отримують, використовуючи плоди дерева Ceratonia siliqua L.

  1. Будова (формула, хімічні та фізичні властивості)

Полісахаридна структура кароба (камеді рожкового дерева) утворена з довгих лінійних ланцюгів, які складаються із молекул D-манози з боковим ланцюгом D-галактози. Розподілення бокових ланцюгів галактози не вподядковані. Співвідношення манози і галактози в молекулі кароба - 4:1. Камедь рожка  розчинна в горячій воді та найбільшої в᾿язкості такий розчин досягає при температурі більше 80˚С. При концентрації 2-3% утворюється густа пастоподібна маса, але не гель.

Виробництво

Рожкове дерево отримують простим помолом ендосперма сім᾿ян, не піддаючи абсолютно ніякій модифікації. На відміну від гуарової камеді, більш жорстку оболонку насіння рожкового дерева розм᾿якшують сірчаною кислотою.

4.Застосування

Харчовим системам камедь рожкового дерева надає кремоподібну структуру проте, як і гуарова камедь вона чутлива до кислотного середовища.

В "холодних" технологічних процесах зазвичай проблем не виникає, проте при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. Так само, як і гуарова камедь при використанні в комбінації з іншими  камедями, зокрема,  з ксантановою, камеддю, камеддю тара, а також з карагенаном, камедь рожкового дерева проявляє синергетичний ефект.

В харчовій промисловості борошно бобів рожкового дерева застосовується в основному в якості загусника при виробництві сирів, морозива, йогуртів, наповнювачів, майонезів, кетчупів, фруктових напоїв, кондитерських та м᾿ясних виробів.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

 

 

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page