Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Е331

Пропонуємо Вашій увазі регулятор кислотності Е331 (цитрат, цитрат натрія, цитрат Na, Sodium citrates, натрій лимоннокислий)

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України пропонує високоякісний та ефективний цитрат натрія для харчового виробництва!!!

Даний продукт може використовуватися як регулятор кислотності при виробництві харчових продуктів і служить гарною альтернативою фосфатам  і їх комплексам.  

Використання цитрата натрія в значній мірі дозволяє отримати продукт з покращеними емульгуючими та реологічними властивостями. В порівнянні з фосфатами, цитрати  працюють трохи гірше, так як  не мають прямої взаємодії з білками, проте вони знайшли широке застосування в харчовій промисловості завдяки тому, що не мають залишків фосфорної кислоти (фосфатази), яка нормується в харчових продуктах.

Цитрат натрія широко використовується як регулютор кислотності у виробництві соків, нектарів та солодких напоїв, а також застосовується у виробництві джемів і т.ін.

Важливою особливістю цитратів, які пропонує наша компанія – це дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами.

При контакті з водою та незначному перемішуванні, наші продукти миттєво розчиняються і, відповідно, починають працювати. Також важливий момент – відсутність комків та злежаності.

Ми поставляємо цитрат натрія промисловими партіями у мішках по 25 кг.

 Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. Завдяки нашим старанням, всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закупляють безпосередньо на заводах-виробниках, а тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page