"Вианокс"

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+380 (95) 053-93-60тел

+380 (44) 369-58-20факс

Розсольні суміші, які задовольнять кожного

  • Категория: Статьи
  • Просмотров: 6

  Наша стаття в грудневому номері журналу  «М'ясна індустрія» по темі "Технологія виробництва м'ясних делікатесів".

   Товариство «Віанокс» має значний досвід у виготовленні різноманітних розсольних функціональних сумішей для делікатесної продукції. Слід зазначити, що всі препарати успішно пройшли тестові випробування в промислових умовах та добре зарекомендували себе на виробництвах.

 Для того щоб задовольнити потреби ринка нашими спеціалістами була розроблена ціла лінійка розсольних препаратів, якою ми можемо покрити практично всі сфери застосування.  Серед  найпопулярніших препаратів це суміші на підвищенні виходи  понад 180%  по готовому продукту для м’яса – Проттект Р21 та понад 140% для грудинки -   Проттект Р22. Окремо були розроблені суміші на підвищенні виходи для тої ж лінійки, що пакується у вакуум, де передбачили моменти, щоб в процесі зберігання на протязі всього терміну придатності не відходила волога (Проттект Р28 та Проттект Р26). Для  середніх виходів був розроблений препарат Проттект  Р170

Дуже часто для виробництва м’яса птиці виробники застосовують ті ж препарати, що й для виробів із свинини. Цей факт  призводить до багатьох вад кінцевого продукту. Ми ж рекомендуємо виробникам для птиці використовувати розсол на  основі Проттекта Р5, що має невелику закладку, та максимально підходить для цих цілей, позбавляє безлічі вад.

 Невеликі виробнки часто робили запит на універсальний  розсольний препарат, який би можна було використовувати на всі види  м’ясопродуктів.  Для них ми розробили Проттект Р3. Він цікавий своєю універсальністю та маленькими закладками.

Окремо хотів зупинитися на росолах Проттект 47  та Проттект 49, що запропоновані для виготовлення с/к та с/в виробів по сучасним технологіям з підваром.  Дані препарати дозволяють в максимально короткі строки отримати готовий продукт, що імітує  с/к та с/в вироби, зроблені по класичним технологіям.

 Для справжніх гурманів елітних  і запечених шинок та грудинки був розроблений Проттект 59.  На ньому дійсно не отримаєш  великих виходів – це скоріше продукція преміум класу.  Задача даного препарату полягає в отриманні гарного зовнішнього вигляду, забезпечити високі показники   смаку, аромату та соковитості при дегустації та зафіксувати ці моменти протягом  всього терміну зберігання.

Хочу також згадати про наші препарати «Проттект Р11» та «Проттект Р12» – розсольні суміші для виробництва м’яса з подальшим охолодженням чи заморожуванням. Ці препарати потребують незначної закладки (1 кг/100 л розсолу) і дають змогу виробникам отримувати максимальний вихід продукції. На цю ж тематику через  запит ринку нами було запропоновано суміш «Проттект Р15», який має схожу роботу до вищеописаних препаратів, але не містить у своєму складі фосфатів.

Для виробництв, що не хочуть з певних причин ін’єктувати м’ясо нами були розроблені  суміші СтабіФос Ф19 (на фосфатній основі) та Протттект Р10 (на безфосфатній основі).  Обидва препарати  дають хороші  показники при обводненні не тільки в плані водопоглинаючої здатності, а і в плані утриманні вологи в процесі зберігання.

 

Для фахівців підприємств, де готують власноруч розсоли, хочу порекомендувати для використання наш карагенан для ін’єктування SRC50. Препарат має певні особливості: у холодних процесах веде себе як класичний карагенан, проте при нагріванні вище 300С починає активно ставати в’язким. Цей процес триває до 720С (температури термічної обробки м’ясних виробів). Завдяки таким властивостям, розсіл на основі такого карагенану мінімізує втрати при термообробці, збільшуючи вихід готового виробу.

Окрім карагенану, для ін’єктування рекомендуємо виробникам звернути увагу на наші фосфатні суміші «СтабіФос Ф1» та «СтабіФос Ф2». Обидва препарати – це комплекс фосфатів для різних видів м’яса: «СтабіФос Ф1» – для яловичини та свинини, а «СтабіФос Ф2» – для м’яса птиці. Ці препарати мають хорошу розчинність і при контакті з водою та незначному перемішуванні добре переходять в розчин, що якісно вирізняє їх серед аналогічних препаратів.

Дуже часто  виробники  просять  адаптувати суміші під їх бачення, вимоги обладнання, вузькі потреби їх споживачів тощо.  Ми ж зі своєї сторони, завжди йдемо на зустріч таким запитам та можемо задовольнити потреби та побажання кожного виробника!. Тож, якщо маєте питання, завжди раді будемо на них відповідати та завжди матимемо, що Вам запропонувати!!!

компанія «Віанокс»

Top of Page