"Вианокс"

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+380 (95) 053-93-60тел

+380 (44) 369-58-20факс

Як позбавитися прогіркання, обвітрювання та окислення жирів фаршу MMO

  • Категория: Статьи
  • Просмотров: 646

Наш коментар в журнал  «М’ясна індустрія» березень, 2018р

Питання: М'ясо птиці часто продають з високим вмістом вологи і нестабільної якості, які ваші поради щодо запобігання цьому? Які суміші варто використовувати при цьому?

 

Основна причина дефекту згіркнення фаршу ММО – окислення наявних в ньому жирів. Як правило, такі проблеми пов’язані передусім з ММО, яке виробляють з порушенням технології, зі старої сировини або неправильно його зберігають. Як відомо, ММО  бажано готувати з максимально свіжої сировини, коли жир ще не встигає окислитися (згіркнення жиру птиці стає помітним, якщо близько тижня зберігати його при кімнатній температурі). Сировину та готовий фарш завжди треба тримати в холодильних або морозильних камерах, тоді цей процес суттєво сповільнюється.

Серед причин, які можуть спровокувати такі проблеми:

• недотримання температурних режимів при зберіганні,

• інтенсивний контакт з киснем;

• інтенсивний контакт із світлом.

Тому виробники ММО завжди працюють зі свіжою сировиною, запаковують свою продукцію в непрозорі мішки, що не пропускають повітря і світла, дотримуються правил зберігання. Для запобігання таким проблемам можна застосовувати різного роду антиоксиданти, які, як правило, окислюються активніше, ніж жири, і, окислюючись, відтерміновують у часі окислення наявних в ММО жирів. Спеціалісти  компанії ВІАНОКС  розробили комплексні препарати – антиоксиданти і «фреш-системи» з антиокислювальними компонентами ФРЕШ 01 та ФРЕШ 02, що запобігають обвітренню, згіркненню, потемнінню верхніх слоїв м'ясної сировини. Дані препарати забезпечують фарш ММО яскравим та насиченим кольором, який зберігається протягом всього терміну реалізації фаршу за умов правильного зберігання. Дані препарати також володіють легким консервуючим ефектом. Це забезпечує ефективніший результат у вирішенні таких проблем, ніж застосування окремих антиокислювальних препаратів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top of Page