"Вианокс"

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+380 (95) 053-93-60тел

+380 (44) 369-58-20факс

Підсумки 2015р.

Наш коментар в газету «Харчовик», лютий 2015р.

 Що нового приніс Вашій компанії 2015 рік: які позитивні зрушення та негативні тенденції відбулися і яка подія стала знаковою для колективу?

В цілому  2015 рік пройшов вдало. Незважаючи на складну  та нестабільну економічну ситуацію в країні,  показники по реалізації наших продуктів були значно кращими попередніх років. Насамперед ми пов’язуємо цей  ріст з рядом заходів, проведених нашою компанією: ми значно розширили сировинний асортимент;  нами було розроблено велика кількість нових функціональних  сумішей (окрім  фосфатних комплексів, наповнювачів, консервантів та стабілізаційних систем  ми почали випуск ароматів та комплексних смако-ароматичних сумішей); окрім м’ясного та молочного напрямків ми почали розвивати асортимент в кондитерці, хлібо-будочномуоліє-жировому та овоче-консервному  виробництвах.  Така багатовекторність  дала свої результати та показала нові напрямки в розвитку.  Сподіваємося, що  партнери оцінили наші стабільні та прозорі підходи у взаємовідносинах з ними.

Минулий рік через зміни в законодавстві  прискорив розпочати процес адаптації нашого виробництва під норми НАСР, що  дозволить  нам  більш якісно розвививатися та, як ми сподіваємося,  принесе свої дивіденди в майбутньому.

Серед негативу, що так чи інакше вплинув на весь бізнес в Україні, я б виділив дуже непрогнозовану та нестабільну ситуацію в економіці. Зважаючи на те, що левова частка сировини імпортна, дуже тяжко будувати далекоглядні плани та розвиватися в умовах нестабільних  курсів валют та інтенсивної інфляції. В 2015 році ми також стали свідками введення «податку на імпорт», що також  ускладнив життя нашій галузі, оскільки вітчизняних аналогів у сировині на багато позицій просто не існує, відбувся черговий ріст цін на  готову продукцію.

 

Які основні плани та прогнози на цей рік?

 Об’єктивно  зважуючи ситуацію, тяжко  сподіватися, що 2016 рік принесе нам стабільність в економці, що навряд чи дозволить швидко розвиватися українському бізнесу. Сподіваємося, що нам вдасться розвинути здобутки 2015 року, ми продовжуємо розвивати асортимент продукції для різних сфер харчової промисловості.  Сподіваємося ще в першому кварталі закінчити процес адаптації нашого виробництва сухих сумішей до вимог НАСР. Паралельно плануємо розпочати роботи по розширенню риків для наших продуктів.

 

 

 

Top of Page